Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/offroady.eu/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA | Offroady.eu

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA

Je nepřeberné množství drobných živnostníků všech průmyslových segmentů, kteří využívají dodávku každý den k přepravě nejen celého týmu, ale také veškerého pracovního náčiní. Každý jistě ví, že dodávka nabízí poměrně veliký úložný prostor, který dokáže pojmout nejen drobné nářadí, ale i menší stroje.

__AA

Bohužel ani užitková vozidla nejsou nesmrtelná, a tak se může stát, že vám odejdou, zrovna když je nejvíce potřebujete. Stačí menší závada a jste nahraní. Automobil tak většinou svěřujete do profesionálních rukou, kdy oprava zabere několik dní a mnohdy i týdnů. Proto je tu naše společnost dodavky.net, která se zabývá půjčování dodávek.

Půjčovna dodávek Praha vyniká svými vozovým parkem obsahujícím celkem čtyři vozy značky Ford. Objem dodávek se pohybuje mezi 9 a 10 m3. Dodávky jsou klasicky třímístné s nosností kolem 1300 kg.

Pokud se vám oprava dodávky protáhne, pak půjčovna dodávek Praha vám v této situaci nabízí výhodný dlouhodobý pronájem. Cena za pronájem dodávky začíná již od 645 Kč za den a můžete s ní najezdit neomezený počet kilometrů.

Na webových stránkách se sami můžete jak na vozový park, tak i na ceník služeb podívat. Společnostdodavky.net vám nabízí jak krátkodobý pronájem (3 hodiny, 6 hodiny), tak i dlouhodobý (8 dní, 14 dní, 1 měsíc). Je už jenom na vás, jaký termín pro vás bude nejlepší.

Závěrem jsme pro vás shrnuli pár výhod, které jinde nenajdete. Jakmile si dodávku půjčíte, nejste ničím omezováni, a to dokonce ani hranicemi. Půjčovna dodávek Praha vám totiž nabízí jízdu dodávkou kamkoliv v rámci Evropské Unie. Potřebujete-li si půjčit i nějaké speciální vybavení, pak se neváhejte na společnost rovněž obrátit. Společnost dodavky.net vám ručí za špičkový technický stav všech půjčených dodávek.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/offroady.eu/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory