Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/offroady.eu/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Nezapomenutelná cesta na dovolenou | Offroady.eu

Nezapomenutelná cesta na dovolenou

půjčovna dodávek

Pokud máme v plánu vyrazit na dovolenou, existuje několik možností, které bychom nejdříve měli promyslet. Máme – li rádi dobrodružství a nepotřebujeme ke svému zaslouženému odpočinku pobyt v luxusním hotelu, co kdybychom letos udělali výjimku a půjčili si obytnou dodávku. Pocit svobody, ale i určitého komfortu nám tyto dodávky jistě nabízejí a vůbec si je nemusíme kupovat.

Nabídka půjčovny je to, co nás zajímá

Právě tento druh cestování nás v posledních letech hodně zajímá a svědčí o tom zvýšená poptávka po obytných dodávkách v našich půjčovnách. Mnohé dodávky jsou velice luxusně vybaveny vším, co na cestách potřebujeme a přitom nemusíme rezervovat nocleh v hotelu týdny předem. Obytné dodávky nabízejí i několik míst na přespání a mají i dobrou výbavu co se týká kuchyně. Lednice i vařič bývá standardním vybavením. Vše ostatní může být doplněním výbavy a vše záleží na tom, co nám nabídne půjčovna.

Jízda obytným vozem

Samotná jízda obytnou dodávkou se malinko liší od jízdy klasickým osobním autem, ale v žádném případě se řízení takového auta nemusíme obávat. Musíme si jen jako řidiči uvědomit, že obytná auta bývají daleko větší, delší,…Je to jen o zvyku.

Pokud jsme si obytnou dodávku již v půjčovně vybrali, určitě bychom měli dobře nastudovat jejich smluvní podmínky, které se vyplatí dodržovat. Jde například o zásadu nekouřit v autě. Také pokud se nám stane malá nehoda v podobě rozlité kávy a podobně, vše bychom měli hned po návratu hlásit. Samozřejmě nesmíme zapomenout platné cestovní doklady. Bez nich nám žádné auto, natož tak dodávku nikdo nepůjčí.

Ubezpečit bychom se ale měli v půjčovně i o tom, zda je možné vycestovat za hranice. Některé půjčovny to totiž nedovolují a to by byl v případě dovolené v Chorvatsku asi velký problém.

Co si vzít s sebou

Jízda obytnou dodávkou a to třeba i půjčenou je nejen skvělým zážitkem, ale jde o úplně jiný druh dovolené, na kterou jsme až doposud byli zvyklí. Určitě se hodí několik tipů, co si s sebou na cestu vzít.

  • Je to především voda, tu potřebujeme vždy a všude. Na doplnění nám pak postačí nějaký kanystr.
  • Nezbytné jsou i saponáty a různé houbičky na mytí nádobí.
  • Sirky, baterka a startovací kabely s sebou vzít určitě musíme. A taky paralyzér, nikdy nevíme, na koho cestou natrefíme.
  • Teplou deku i polštář, ty ve výbavě půjčoven nejsou určitě

Tak a můžeme vyrazit.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/offroady.eu/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory