Mitsubishi Outlander Sport 2013

Mitsubishi Outlander Sport

Letošní autosalón v New Yorku znamenal i představení nové modernizované řady Outlander Sport japonské automobilky Mitsubishi. Bohužel pro nás je tento model určen výhradně pro americký trh, takže se nedočkáme této verze Mitsubishi Outlander Sport na našich cestách, ale budeme se muset spokojit se stávajícím modelem Mitsubishi Outlander. Přesto Vám ovšem přinášíme bližší info o tomto modelu.

Modelový rok 2013 tohoto vozu přináší hned několik změn a vylepšení, oproti stávajícímu vozu. Na první pohled upoutá nový přední i zadní nárazník, jako i nově tvarované prahy. Tyto změny ještě podpoří nová 18ti palcová kola, která dodávají automobilu opravdu sportovní vzhled. Změny se dočkalo také zavěšení zadní nápravy pro lepší pohyb v terénu a větší jízdní komfort.

O výkon by se pak měl starat dvouapul litrový čtyřválec, který by měl vyvinout výkon až 170 koňských sil a maximum točivého momentu až 180 Nm. Uvidíme, zdali nakonec opravdu motor dosáhne na tyto parametry.

Předběžně stanovená cena vozu je necelých dvacet tisíc dolarů, tedy v přepočtu přibližně čtyřista tisíc korun, což je za toto kompaktní SUV podle našeho názoru velmi přijatelná cena.

Mitsubishi Outlander Sport 2013

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory