Land Rover Range Rover Sport

Land Rover Range Rover Sport

Ačkoliv Land Rover stále otálí s uvedením konceptu nové generace modelu Range Rover, pár dní zpátky odtajnil britský výrobce terénních automobilů podobu nové luxusní verze Land Rover Range Rover Sport. Ovšem nejedná se o žádné zásadní změny.

Tento model se úspěšně vyrábí již od roku 2005, přičemž skoro každý rok přijde Land Rover s alespoň minimální úpravou tohoto modelu. Ne jinak tomu je i letos, kdy se chystá modelový rok 2013, který opět přinese několik novinek.

Jde opravdu o maličkosti. Na výběr je například pět nových barev karosérie. Dále je ve voze nové čalounění a také dostal Range Rover Sport nová litá kola.

Další, ale už nadstandartní výbavou za příplatek, je nový audiosystém od firmy Harman Kardon, který čítá 17 reproduktorů ve vozidle o celkovém výkonu 825W, což už je slušná diskotéka.

U motorů se žádné změny nedočkáme, takže bude stále v nabídce dva naftové a jeden benzínový motor. Nejsilnější z nich, benzínový osmiválec o objemu 5 litrů disponuje výkonem 510 koňských sil.

Land Rover Range Rover Sport

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory