Land Rover Defender

Land Rover Defender

Jen drobné úpravy čekají legendu offroadových vozů – britský Land Rover Defender. Modelový rok 2013 Land Roveru Defender tak nepřinese žádné výrazné novinky, naopak podle kuloárových informací se spekuluje o ukončení výroby tohoto vozu, a to už k roku 2015. Ovšem zatím se nejedná o potvrzené informace. Proto stále můžeme tiše doufat o nové generaci této legendy.

První změnou pro novou modelovou řadu jsou dva nové odstíny karosérie, které je možno kombinovat s druhou barvou, jenž pokryje střechu vozu. Další novinkou jsou příplatkové sedadla pro pasažéry sedící vepředu. Nové sedadla by měla poskytnout větší komfort zejména při jízdě v terénu. Novinkou je také vylepšený audio systém, který je na úrovni luxusních automobilů.

Ceny vozů nové modelové řady, která se do prodeje dostane již v záři letošního roku, budou startovat na částce přibližně 700 tisíc korun. V nabídce přitom bude hned čtrnáct provedení karosérií. Navíc je možno vybírat hned ze tří délek rozvorů náprav.

Od loňska se navíc do Defenderů montují nové dieselové motory o objemu 2.2 litru, které disponují výkonem 90kW a maximum točivého momentu 360 Nm. Co mnoho řidičů nepotěší je fakt, že vůz sice splňuje emisní normu Euro 5, ovšem jen za cenu vybavení vozu filtrem pevných částic.

Land Rover Defender

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory