Jeep Wrangler Freedom Edition

Jeep Wrangler Freedom Edition

Automobil Jeep Wrangler, to je i kus americké historie. Tento vůz pomáhal americké armádě již v bojích druhé světové války, kdy se po válkou zmítané Evropě proháněla první generace tohoto vozu. Nyní přichází modelový rok 2012 a speciální edice Freedom Edition. Dle názvu tedy edice mírových offroadů.

Jeep vyrábí model Wrangler už opravdu dlouho, a stále je tento vůz nesmírně žádaný a kvalitní. I proto přichází poměrně často tento výrobce s nějakou limitovanou edicí tohoto modelu, aby se majitelé mohli odlišit od ostatních vozů. Jen připomeňme starší prémiové modely jako Wrangler Call of Duty Black Ops či Wrangler Rubicon.

Jeep Wrangler Freedom Edition vychází z modelu Wrangler Sport. V nabídce bude jako dvoudvéřové i čtyřdvéřové verzi karoserie. Speciální šedá barva odkazuje na slavnou historii americké armády, ostatně celý vůz by měl symbolizovat sílu armády Spojených států.

Pod kapotou bude klasický šestiválec o objemu 3.6 litru, jenž disponuje výkonem 290 koní. Díky tomu zvládne zrychlit na stokilometrovou rychlost pod devět vteřin, což je poměrně solidní čas.

Základní cena vozu by měla být stanovena pod hranicí šestiset tisíc korun, v případě čtyřdvéřové verze si zákazník připlatí přibližně padesát tisíc korun. Zajímavostí je i fakt, že 250 dolarů z každého prodaného kusu putuje na dobročinné účely.

Jeep Wrangler Freedom Edition

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory