Jeep Wrangler Unlimited Moab

Jeep Wrangler Unlimited Moab

Hned z kraje roku 2013 se americká automobilka Jeep rozhodla odtajnit světu svou novou limitovanou edici populárního modelu Jeep Wrangler, jenž dostala celý název Jeep Wrangler Unlimited Moab.

Pro méně znalé offroadové nadšence doplníme, že Moab, je území v USA, konkrétněji tedy ve státě Utah, a jedná se o jedno z nejznámějších míst na světě pro milovníky offroadu.

Nový Jeep Wrangler Unlimited Moab je založen na prémiovém modelu Wrangler Sahara, s nímž sdílí mnoho význačných prvků. Navíc je ještě lépe vybaven do terénu, což nadšenci jízdy mimo silnice jistě ocení.

Tyto úpravy zahrnují například nové 17ti palcové kola v černém provedení s pneumatikami o rozměru 245/75 posilněné o výztuhu z kevlaru. Dále se můžete těšit na uzávěrku předního diferenciálu či odolnější nárazníky a ochrany proti průrazům.

V interiéru se také několik věcí změnilo, například nové černé kožené potahy či chromované doplňky dodají vnitřku vozu sportovnější šarm.

Jeep Wrangler Unlimited Moab bude nabízen ve dvou i čtyř dveřovém provedení, jak jsme zvyklí u klasického Wrangleru.

Jeep Wrangler Unlimited Moab

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory