Jeep Grand Cherokee Trailhawk

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

Tradiční Moab Easter Jeep Safari, jejíž 47. ročník se letos konal, opět přilákal velké množství fanoušků offroadů do státu Utah v USA. Moab je totiž jedno z nejznámějších míst na světě pro milovníky jízdy v terénu. Jedná se o poušť, jenž je plná skal, tedy ideální podmínky pro offroad. A právě zde se každý rok koná přehlídka vozů Jeep. Letos se zde představilo hned šest nových konceptů z dílny Jeepu.

My se zaměříme na nový Jeep Grand Cherokee Trailhawk.Ten je známý již z loňského ročníku Moab Easter Jeep Safari, ovšem letošní verze přinesla hned několik změn. Tou zásadní je fakt, že Jeep Grand Cherokee Trailhawk vychází z klasického Grand Cherokeeho pro modelový rok 2014.

O pohon se stará šestiválcový nebo osmiválcový turbodiesel. Oproti loňské variantě, kterou máme na fotografiích, se letošní Jeep Grand Cherokee Trailhawk více odvázal. Dostal totiž výrazný oranžový lak s černými doplňky.

Vůz je posazen na 17ti palcových kolech, kvůli čemu musely být upraveny blatníky vozu. Navíc vůz dostal kapotu z verze Jeep Grand Cherokee Trailhawk SRT, čímž získal ještě agresivnější vzhled. Navíc vůz získal i upravené nárazníky, které jsou odolnější pro jízdu v terénu.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory