Jak opravit lak auta nebo alu kol

Pomocí metody Paint Fix Pro pro opravu auta, získáte garantovanou úsporu nákladů a profesionální opravu laku auta nebo alu kol. Tato moderní metoda je efektivní a šetrná k autu, jelikož je opravováno pouze poškozené místo. Oproti klasickému přelakování dílu je výhodou tato skutečnost, jelikož v budoucnu může docházet k tomu, že zákazník bude chtít automobil prodat. Při prodeji velmi často dochází k přeměřování tloušťky laku na vozidle a může docházet ke sporu, že auto bylo bourané. Metoda Paint Fix Pro může tuto hypotézu zásadně vyvrátit. Zároveň dochází k originálnímu ustrojení nárazníků a ostatních dílů, na který slyší stále více zákazníků.

Jaké části vozu jsou nejčastěji opravovány?

Nejčastějším příkladem pro oprava laku auta Praha jsou nárazníky, lemy blatníků u kol, zrcátka, kliky dveří, prahy, sloupky u předních oken, spodní části dveří a další. Lze opravit i menší deformace plechů. Na základě konzultace přímo na místě je možné posoudit i poškození/škrábanec od vandala vedoucí přes celý bok automobilu.

aaaaa

Oprava alu kol Praha

Podobně jako opravy laku auta lze řešiti i opravy alu kol Praha. Jedná se o podobnou opravu, která je ale často možná i bez přezouvání pneumatiky či sundávání celého kola. Proto je možné tuto opravu provést ve velmi krátkém čase a bez dlouhého čekání. Celou opravu je možné zvládnout za jeden jediný den.

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory