Dodge Ram 1500

Dodge Ram 1500

Dodge Ram je typickým americkým pick-upem, který si získal neuvěřitelnou popularitu zejména na jihozápadě Spojených států, kde se stal takřka národním automobilem. Nyní přišla automobilka Chrysler, která nyní Dodge spravuje, s modernizovaným modelem Dodge Ram 1500 pro rok 2013.

Co se motorizace týče, dostal Dodge Ram 1500 osmiválec o objemu 5.7 litru s označením HEMI, který disponuje výkonem až 396 koňských sil. Motor pak bude spolupracovat s automatickou převodovkou, a to buďto základní šestistupňovou, nebo nově také osmistupňovou převodovkou TorqueFlite8 od firmy ZF, která dodává převodovky i do nového Range Roveru.

Podle samotného výrobce jde o vůbec neúspornější vůz ve své třídě. Mimo jiné se tak může pyšnit bohatou výbavou, která se zaměřuje na šetření paliva, jako například systém start-stop či systémem vypínání válců, kdy při nízké zátěži jede vůz například jen na čtyři válce.

Dále je také na výběr z pohonu zadní nápravy, či pohonu všech čtyř kol. Zákazník si také může zvolit provedení karoserie, kdy má na výběr mezi krátkou dvoudveřovou kabinou a klasickou čtyřdveřovou kabinou.

Dodge Ram 1500

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory