Chcete koupit nebo prodat auto?

mercedes-g-amg-2016-3

Skoro každý z nás, někdo dříve, někdo později si pořizuje své první auto nebo mění své vozidlo, či si přikupuje další. Tak jako tak, se nám zajisté hodí pomocná ruka při hledání kupce nebo při nákupu jiného vozu. Na internetu je poměrně vysoký počet inzertních portálů zaměřených na prodej a nákup automobilů. Některé z nich však již nyní můžeme považovat za “mrtvé”, jelikož nejsou již dlouho aktualizované. Nejsou odstraňovány neaktuální inzeráty a uživatelé již přestali vkládat inzeráty nové. Některé již zákazníci zase nechtějí používat, jelikož je nepovažují za seriózní, velmi velké a známé inzertní portály jsou zneužívány podvodníky. A další co může zákazníky obtěžovat je příliš velký počet reklam zveřejňovaných na daném portálu.

Vyhledáváme tedy kvalitní a pravidelně spravované inzertní portály. Jedním z takových je nový web autopes.cz, jenž si dává cíl, hledat za vás. Mimo jiné je dobrý i na sjednání povinného ručení, které s nákupem nového auta bezprostředné souvisí. Sjednat povinné ručení si můžete přímo na hlavní stránce portálu. Patříte i vy k těm co samou radostí z nákupu nového auta zapomněli hlídat jak vysoké povinné ručení by měli na svého nového čtyřkolého miláčka doopravdy platit? Mimo jiné Autopes nabízí také službu hlídání výročí aby aby jste na další rok vyladili cenu na minimum a povinné ručení pro příští rok nebylo vaší každodenní noční můrou.

Napište komentář

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes Online. | Thanks to Highest CD Rates, WordPress Themes and WordPress Themes Directory